Opinie naszych klientów

Ogromnie cenimy sobie zadowolenie naszych klientów. Największą formą uznania dla nas jest spotkanie z rodziną zmarłej osoby po pogrzebie i wysłuchanie jej pozytywnej opinii na temat firmy Chejron i oglądanie jak wyrażają zaskoczenie o tym jak pięknie można zorganizować pogrzeb.

W kwestiach pogrzebowych, rodziny często wracają do zaufanych firm w razie potrzeby. Poniżej znajdziesz słowa uznania naszych lojalnych klientów.

Przejdź do opinii:        z Google    |    z Facebook    |    wystawionych ręcznie

Opinie Google

Marek R
Marek R
09:33 18 Mar 20
Trzykrotnie w ostatnich latach byłem zmuszony skorzystać z usług zakładu pogrzebowego z powodu odejścia bliskich osób. Wybrałem za każdym razem Chejron. Taktowność, pomoc, profesjonalizm. W tych trudnych chwilach bardzo ważna pomoc i super podejście.
Anna Wojsław
Anna Wojsław
20:45 23 Feb 20
Dziękuję Państwu za zorganizowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy Heleny. Wszystko było zorganizowane profesjonalnie i bardzo ładnie. Jesteście firmą godną polecenia.
barbara dutkiewicz
barbara dutkiewicz
16:16 12 Feb 20
Serdecznie dziękujemy za pięknie zorganizowaną ceremonię. W tych bardzo ciężkich dla nas chwilach mogliśmy liczyć na wsparcie i ogromną pomoc ze strony Pani Wioletty w załatwieniu wszystkich formalności. Pracownicy firmy Chejron spełnili wszystkie nasze prośby, zadbali o najmniejsze szczegóły a miejsce pochówku przygotowali w sposób przewyższający nasze oczekiwania. Bardzo dziękujemy za wszystko.
Hanna Adamkiewicz
Hanna Adamkiewicz
14:02 23 Nov 19
Pożegnanie każdego człowieka to chwila szczególna... O przyjęcie pełnej obsługi przeprowadzenia i zorganizowania pogrzebu Steni - mojej teściowej, poprosiłam firmę "Chejron" w osobie Pani Violetty Rangotis. Osiem lat temu spotkałyśmy się po raz pierwszy w podobnych okolicznościach. Najwyższego poziomu profesjonalizm, dyskretne towarzyszenie emocjom, które przywiodły mnie do Niej, naturalne zrozumienie powagi sytuacji i kultura, która emanuje z każdego wypowiadanego zdania i spojrzenia - to kluczowe przesłanki, które sprawiły, że nasze kolejne spotkanie - w tak trudnych okolicznościach - było oczywistością. Pani Violetta zadbała o każdy, najdrobniejszy szczegół ceremonii pożegnania Mojej Steni. Współpraca z Paniami, z nieopodal zlokalizowanej kwiaciarni "Stokrotka", także zasługuje na uznanie. Pogrzeb miał charakter świecki. Ceremonię poprowadziła Pani Dominika Hermanowicz. Podział ceremonii na "Wspomnienie", które miało miejsce w kaplicy... przycmentarnej, oraz "Pożegnanie", w miejscu pochówku, przyczyniło się do tego, że te szczególne chwile na zawsze utrwaliły się w pamięci obecnych na pogrzebie żałobników. Jednak nie byłoby to możliwe bez Pani Dominiki Hermanowicz, która z wyważoną empatią, klasą i wyczuciem poprowadziła cały obrządek. Wyrażam ogromną wdzięczność Pani Violetcie oraz Jej wszystkim współpracownikom, którzy przyczynili się do tego, że pożegnanie Mojej Steni przebiegło w atmosferze powagi i szacunku.czytaj więcej
Sylwia Uznańska
Sylwia Uznańska
17:54 29 Oct 19
Pogrzeb o charakterze świeckim organizowany był od początku bez żadnych problemów, w pierwszej fazie głównie na podstawie wymiany informacji telefonicznie i mailowo. Pomoc ze strony Pani Wioletty i współpraca z Nią była perfekcyjna i jednocześnie pełna zrozumienia dla sytuacji w jakiej znaleźliśmy się nagle, jak i wobec trudności z podejmowaniem przez nas w tym czasie wielu decyzji. W Chejronie uszanowano i zrealizowano wszystkie życzenia rodziny związane zarówno z pochówkiem, jak i przebiegiem uroczystości. Słowa podziękowania i uznania należą się również bardzo profesjonalnym Pracownikom firmy biorącym udział w uroczystości.
Barbara Białostocka
Barbara Białostocka
09:28 15 Sep 19
Pogrzeb to niezwykle smutna uroczystość i poza tym decyzje dotyczące jejorganizacji należy podejmować szybko. Dzięki usługom firmy Chejron pożegnanie mojej Mamy odbyło się godnie, pięknie i z szacunkiem. Jeszcze w nocy przed uroczystością zmieniałam zlecenia a Pani Violetta z pełnym zrozumieniem i spokojem tych zmian dokonała, mimo że z pewnością musiała poświęcić swój czas na odpoczynek i sen. Pokazuje to , zaangażowanie w tak trudną pracę i zrozumienie dla nas , cierpiących. Dziękuję bardzo.
małgorzata miller
małgorzata miller
16:19 08 Sep 18
3 miesiące temu odeszła moja ukochana siostra....Bardzo chciałam aby w tych ostatnich chwilach pożegnać Ją z miłością, godnością, szacunkiem, zrozumieniem, empatią, aby móc załatwić wszystko sprawnie by ktoś w tak ciężkiej chwili naprawdę nam pomógł... Chejron wywiązał się w 100 % Pan w biurze bardzo sie zaangażował w pomoc i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik. Przychylił się również do naszej bardzo osobistej prośby i pomógł załatwić to o co prosiliśmy... za co jeszcze raz wielkie dzięki...Panowie z szacunkiem i godnością wykonywali swoją posługę podczas ceremoni...Były też upragnione skrzypce i przepiękne Ave Maria... Z całego serca dziękujemy.
Ada Stajewska
Ada Stajewska
19:18 05 Nov 17
Zespół Chejrona pomógł mi pożegnać moją Babcię. W ciągu kilku dni współpracy spotkałam się z pełnym profesjonalizmem, wyczuciem i empatią. Panowie-grabarze w każdym momencie zachowywali się bardzo taktownie. Pani w biurze wykazała się niesamowitą cierpliwością i chęcią wsparcia w tych trudnych chwilach. Chejron kompleksowo zajął się zarówno sprawami urzędowymi, jak i organizacją całej ceremonii, a była to ceremonia niestandardowa. Najpierw w Gdańsku odbyła się kremacja, a następnego dnia pochówek w Gdyni o niezwykłej porze, bo o godzinie 17.00, gdy na cmentarzu było już zupełnie ciemno. Z własnej inicjatywy oświetlili alejkę do grobu białymi lampionami, a na samym grobie postawiono mnóstwo świec. Trębacz grał przepięknie utwory, o które poprosiliśmy. Wielu uczestników mówiło mi po ceremonii, że nigdy nie byli na tak pięknej uroczystości pogrzebowej. Bardzo dziękuję!
Następne Opinie

Opinie Facebook

Chejron
5.0
powered by Facebook
Bożena Kołecka
Bożena Kołecka
2020-08-18T06:45:17+0000
8 sierpnia pożegnałam moją ukochaną mamę. Przypadkowo trafiłam do firmy pogrzebowej chejron, chciałam żeby ta ceremonia była wyjątkowa i właśnie w tym pomogła mi Pani Wioletta i jej współpracownicy. Taktowność, pomoc, profesjonalizm. Pani Wioletta zadbała o każdy najdrobniejszy szczegół ceremonii. Wyrażam ogromną wdzięczność Pani Wiolecie i jej współpracownikom którzy przyczynili się do tego że pożegnanie mojej mamy przebiegało w atmosferze powagi i szacunku.... Bardzo dziękuję Paniom z kwiaciarni Stokrotka za piękne przebranie urny - kwiatki piękne, świeże. Na pewno będę polecala firmę Chejron . Z poważaniem Bozena.read more
Aleksandra Karbowska
Aleksandra Karbowska
2020-04-08T11:27:52+0000
Jakość usług na najwyższym poziomie.
Bozena Sikora
Bozena Sikora
2019-04-15T09:02:41+0000
Super firma pogrzebowa bardzo polecam *****
Tomasz Brzuzy
Tomasz Brzuzy
2019-04-11T14:58:20+0000
Pełen profesjonalizm w organizacji pogrzebu. Serdecznie polecam
Pawel Sztuk
Pawel Sztuk
2019-04-10T15:05:52+0000
Bardzo profesjonalne podejście do ceremoni pogrzebowej. Osoby kompetentne, od których można otrzymać ciepłe wsparcie nawet w tak trudnym momencie jak pogrzeb. Bardzo polecam Chejron.

Pozostałe opinie

„Korzystałam z usług tego biura już kilkakrotnie by pożegnać najbliższych i jedyne co mogę zrobić to szczerze polecić. Osoby z wielkim zrozumieniem i szacunkiem pomagają w trudnych chwilach, mając wiele empatii wyręczają w sprawach, które trzeba załatwić a człowiek pogrążony w bólu nie ma do nich głowy. Ceremonie piękne! Polecam biuro Chejron! Zarówno Państwa jak i żegnane osoby – Aniołki na pewno będą wzruszone ceremonią. Pozdrawiam”

Ewa O.

„Chciałem w imieniu swoim i rodziny bardzo serdecznie podziękować za sprawne i profesjonalne przygotowanie pogrzebu oraz pełną otwartość na naszą prośbę, by odtworzyć z taśmy głos zmarłej babci Moniki (99 l.) z podziękowaniem dla rodziny i przyjaciół, co zrobiło na zgromadzonych niespotykane wrażenie.”

Grzegorz Szewczyk

„W imieniu swoim i mojej rodziny pragnę podziękować Państwu za miłą obsługę i pięknie zorganizowany pogrzeb mojego Ojca Stefana Sycz.”

Katarzyna Konieczna

„Po raz drugi korzystałam z Państwa usług, za każdym razem byłam zadowolona. Bardzo dziękuję za miłą obsługę profesjonalizm.”

Grażyna Będzińska

„Dziękuję za profesjonalne przygotowanie tej smutnej posługi którą spotkało moją rodzinę.”

Krzysztof Wójcik

„Odprowadzenie mojego Taty w jego, jak napisano w prasie, Ostatni Niebiański Rejs, było przez Was przygotowane wspaniale. ON powiedziałby, że wszystko zapięte na ostatni guzik, ”Cumy rzuć – odpływamy”. Dziękuję Wam! Niech mu się TAM teraz spokojnie żegluje na jego nowym niebiańskim Darze Młodzieży.”

Mariusz Wiktorowicz

„Dziękuję za zoorganizowanie wspaniałego pogrzebu bliskiej osoby. Uroczystość od początku do końca zachowana w podniosłym tonie. Choć w sercu pozostał smutek, to w pamięci – piękne, jesienne wspomnienie.”

Maria K.

„Chciałam serdecznie podziękować w imieniu swoim oraz całej rodziny za ceremonię pogrzebową, która była zorganizowana bardzo profesjonalnie i uroczyście.”

Katarzyna Kuchta

„Korzystałem z usług tej firmy przy pogrzebie mojej teściowej. Pogrzeb był naprawdę piękny – jeśli można tak powiedzieć. Polecam ich usługi!”

Piotr Urbaniak

„Serdeczne Bóg Zapłać, za pomoc i piękną ceremonię.”

Jan Sz.

„Dziękuję za okazaną mi pomoc, wsparcie i piękną oprawę pogrzebu mojej Babci.”

Anna Szulc

„Bardzo dziękuję za pełen profesjonalizm przy organizacji pogrzebu mojej Mamy zarówno Państwu właścicielem jak i Panom z obsługi w dniu pogrzebu.Wszystko zorganizowane z należytym szacunkiem dla zmarłej jak i dla rodziny. Dokładnie zgodnie z umowa bez żadnych niedociągnięć. Serdeczne podziękowania!”

Dariusz Jędrzejczyk

„Bóg zapłać za przygotowanie ceremonii pogrzebowej mojej mamy, całej firmie w szczególności p. Violetcie za cierpliwość i wyrozumiałość. Z ręką na sercu będę polecał Państwa usługi.”

Zbigniew Kaczewski

„W imieniu moim i mojej rodziny, bardzo dziękuję za zorganizowanie przepięknej ceremonii pogrzebowej naszej mamy Anny Kreft, która odbyła się w dniu 22.05.2010 r.”

Irena Antyga

„Profesjonalizm, szacunek, pełna satysfakcja to spotkało moją rodzinę w firmie Chejron. Polecam ich usługi z ręką na sercu.”

Anna Więckowska

„Trudno nam wyrazić wdzięczność w słowach. Po prostu dziękujemy…”

Tomasz S.

„Piękne trumny, szeroki wybór… Bardzo profesjonalne podejście do klienta.”

Żaneta J.

© 2019 Chejron     |     Polityka prywatności